Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie Plantici
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nala
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 5:07 pm    Temat postu: Szkolenie Plantici Odpowiedz z cytatem

Nala wolnym krokiem weszła na Polanę Treningową. Usiadła oczekując przybycia uczennicy.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:39 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Plantica
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszła:
-Przepraszam za spóźnienie,ale miałam bardzo ważną sprawę
Powrót do góry
Nala
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Rozumiem- uśmiechnęła się życzliwie do przybyłej- Opowiedz mi coś o sobie i randze, na jaką trenujesz- poleciła na dobry początek.
Powrót do góry
Plantica
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Coś o sobie?Mam ochotę zabić Kami więc chciałabym na Mrocznego morderce trenować...Jestem pełna nienawiści do złych,nienawidzę ich i tych którzy mnie próbowali zabić w przeszłości.-powiedziała spokojnie lecz ze złością opowiadała o złych
Powrót do góry
Nala
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Hmm... Lwioziemcy nie powinni kierować się nienawiścią. Poza tym ranga Mrocznego Mordercy jest dostępna jedynie w złych stadach- spojrzała na lwicę podejrzliwie.
Powrót do góry
Plantica
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Chodziło mi o Potężnego Wojownika...Kiedyś kiedy mnie tu jeszcze nie było rodzice uczyli mnie nienawiści,żeby nikomu nie ufać.Jednak coś we mnie nie pozwalało mi nauczyć się tego aż tak dogłębnie-wytłumaczyła spokojnie i wesoło
Powrót do góry
Nala
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Czyli chcesz uzyskać tę rangę tylko po to, by zemścić się na jakiejś Złoziemce?- prychnęła. Tacy w ogóle nie powinni zgłaszać się na szkolenia- A Twoje wady? Zalety?- zapytała po chwili.
Powrót do góry
Plantica
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Muszę bronić swoje dzieci przed Kami...Moje wady?Jestem jak bomba,nie wiadomo kiedy wybuchnę...Gdy chodzi o moich bliskich jestem jak wygłodzony tygrys,ale kiedy jestem z moimi bliskimi jestem jak baranek,jestem ironiczna...Moje zalety:jestem opiekuńcza,miła
Powrót do góry
Nala
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Dobrze- Przytaknęła łbem- W takim razie... Złoziemcy porywają Kiarę, Twoje dziecko i partnera. Kogo ratujesz jako pierwszego i dlaczego?
Powrót do góry
Plantica
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Najpierw ratuję Kiarę ponieważ to przyszła królowa,następnie ratuję partnera ponieważ to mój ukochany , a dziecka nie muszę bo nie można porywać lwiątek-wyrecytowałam
Powrót do góry
Nala
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Kiara jest obecną przywódczynią Lwiej Ziemi- poprawiła- Powiedz mi więc, dlaczego dołączyłaś właśnie do tego stada?
Powrót do góry
Plantica
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ponieważ...ach czy muszę mówić to?Ciężko mi o tym mówić..-posmutniała
Powrót do góry
Nala
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Czyżby wspomnienie wyboru stada było dla Ciebie tak bolesne?- zapytała zaskoczona reakcją lwicy. Przekrzywiła nieco łeb czekając na odpowiedź.
Powrót do góry
Plantica
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Wybrałam je dlatego że chcę być dobra ale druga rzecz jest bolesna...Ale skoro nalegasz...Moja matka kiedyś dawno,dawno temu należała do tego stada.Ta matka która mną się opiekowała nie jest moją biologiczną matką...Umarła podczas porodu,a ojciec obarczał winą mnie.Dlatego jestem swojego rodzaju "przeklęta".Ale nie mówmy o tym-powiedziała a po jej policzku leciały łzy
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:39 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nala
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie płacz- westchnęła- Już dobrze. A jeżeli ktoś będzie załaził Ci za skórę znajdź mnie- zaproponowała chcąc ją jakoś pocieszyć. Bo w końcu od tego tu była, by pomagać- Stań więc na tylnych łapach, jeśli zdołasz- No cóż, pomimo wszystko szkolenie trwało...
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach