Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie- Terri
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 5:35 pm    Temat postu: Szkolenie- Terri Odpowiedz z cytatem

Weszła wolnym krokiem, po czym usiadła oczekując przybycia córki.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:55 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Terri
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weszła radosnym krokiem i przywitała się z matką.
-Danette mamusiu!-powiedziała radośnie.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Danette Terri- uśmiechnęła się do córki- Na jaką rangę chcesz trenować? Co o niej wiesz?- zapytała, po czym dodała ciszej- Pamiętaj tylko, że powiązania rodzinne nie mają tutaj żadnego znaczenia.
Powrót do góry
Terri
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnęła się na drobną uwagę mamy.
-No ja chcę być Zastępcą albo co mi dasz- powiedziała-Zastępca zastępuje swojego przywódcę gdy ten jest nieobecny.-powiedziała trochę poważniej ale nadal się uśmiechała.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytaknęła łbem twierdząco. Sama przez dłuższy czas dzierżyła rangę Zastępcy.
-Wyobraź sobie przez chwilę, że niedawno przybyłam w te strony i szukam dopiero odpowiedniego dla siebie stada. Jak zachęciłabyś mnie do dołączenia do Złotej Gwiazdy? A może w ogóle nie zachęcałabyś mnie? I uzasadnij, dlaczego tak.
Powrót do góry
Terri
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Oczywiście bym Cię zachęcała. Zrobiłabym to stopniowo. Powoli, aby od razu nie zrazić Cię. Zachęcałabym dlatego, ponieważ jesteeśmy rodziną ale również temu, ponieważ chciałabym żeby stado było duże.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Powiedz mi kto przewodzi naszym i pozostałymi stadami? Co sądzisz o tych osobach?- zapytała po chwili namysłu. Podobne pytanie zadała jej Gigihta na pierwszym szkoleniu Triffe w Stadzie Złotej Gwiazdy.
Powrót do góry
Terri
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-No, niektórych nie znam:). Naszym stadem Vendetta i Weiser. Vendette znam, bo mnie szkoliła a Weisera nie. Lwia Ziemia: Kiara Summer. Zła Ziemia: Mal Ombre i Levis-nie znam tych osób.Płonąca Ziemia : Montana i Xan-też nie znam. Vendetta, to bardzo miła lwica. Gdy przeprowadzała mi trening, ja bardzo się denerwowałam a ona mnie podtrzymywała na duchu. Innych przywódców nie znam.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[Nie dodawaj proszę emotikonek do postów. To źle wygląda]
-Wyobraź sobie więc, że Złoziemcy porywają Vandettę, Kiarę i mnie. Którą z nas uratujesz jako pierwszą i dlaczego? Proszę o szczerość- przymrużyła fioletowe oczy, spoglądając ciekawie na córkę. Ciekawa była odpowiedzi.
Powrót do góry
Terri
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[ok,ok]
Terri musiała się zastanowić, jeśli o szczerość to...
-Więc najpierw przywódczynię. Ponieważ ona rządzi stadem i trzeba ją chronić. Później Kiarę, ponieważ to przywódczyni stada sojusznego. Na końcu-tu zrobiła zakłopotaną minę- No Ciebie.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prychnęła w duchu, nie była to jednak zazdrość a wspomnienie chwili, w której ratowała tyłek Raisie. Ciekawe, czy Kiara zachowałaby się podobnie. Na zewnątrz jednak przytaknęła jedynie łbem, w końcu tak oficjalnie powinno to wyglądać... Niesamowite, jak stada potrafią rozrywać więzy rodzinne...
-Co sądzisz o naszym sojuszu z Lwią Ziemią?
Powrót do góry
Terri
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spostrzegła że Triffe zrobiła dziwną minę.
-No to zależy. Potrzebny jest na wojnie, a tak to nie, no bo tak to po co?-zapytała trochę niepotrzebnie.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie rozgadałaś się- mruknęła, po czym odskoczyła na kilka metrów od Terri- To pokaż mi teraz, na co stać Cię w walce.
Powrót do góry
Terri
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natychmiast skoczyła w kierunku Triffe i rzuciła się do jej krtani. Pierwszy atak. No cóż, nie była dobra w walce.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:55 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Triffe
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szkoda, bo dzierżyła rangę wojownika. Triffe odepchnęła ją od siebie przednią łapą i odskoczyła od lwicy na znaczną odległość.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach