Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie- Morgana
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Triffe
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 8:38 pm    Temat postu: Szkolenie- Morgana Odpowiedz z cytatem

Triffe weszła żwawym krokiem na Równinę. Humor raczej jej dopisywał, ale któż ją tam wie...? Usiadła oczekując uczennicy.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:35 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Morgana
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Danette. - Weszła kiwając łbem do Triffe. Usiadła na przeciw czekając.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Danette- uśmiechnęła się lekko- Nie widziałam Cię tu wcześniej... Jesteś nowa w stadzie?- zapytała. Tak, Złota Gwiazda rozrastała się ostatnio bardzo szybko- Opowiedz mi coś o sobie.
Powrót do góry
Morgana
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak jestem nowa. - Uśmiechnęła się. Czyżby ona tagże była w dobrym humorze?

- Moim imieniem jest Morgana. Dołączyłam tu dzisiaj. Na początku byłam samotniczką, jednak teraz jak widać nie. Co by tu jeszcze.. Mam 8 miesięcy, a więc nie jestem dzieckiem.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Dzisiaj? Więc witamy w stadzie- odpowiedziała - Dobrze. Opowiedz mi co wiesz o Złotej Gwieździe i uzasadnij, dlaczego wybrałaś akurat to stado- uśmiechnęła się ponownie na widok uśmiechu lwicy. Jeszcze chwila a parsknęłaby serdecznym śmiechem, jednak opanowała się w porę. Nie przystało.
Powrót do góry
Morgana
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dlaczego to stado? Cóż, jest neutralne. Takie jak i ja.. Przynajmiej narazie. - Parsknęła śmiechem.

- Wiadomo mi, że jest to Stado Neutralne o czym wspomniałam wyżej. Tereny to mniej więcej lasy,łąki i pola. Na poboczach znajdują się bagna. Czy coś jeszcze? - Spojrzała na trenerkę.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Przywódcy? Hymn?- zapytała. Nie dało się ukryć, że jej wypowiedź była wyjątkowo krótka- Wiesz coś o nich?- dodała.
Powrót do góry
Morgana
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie wiele mi wiadomo skoro jestem nowa. Jednak spróbuję. Pierwszym przywódcą był Ayer - Aldevor -Kosava - Gigihta. Aktualną przywódczynią jest Vendetta. A teraz wystarczy? - Popatrzyła się na nią znudzona.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skinęła łbem potwierdzająco.
-Tytuł hymnu naszego stada brzmi ,,Najważniejsze wyczytasz z gwiazd". Zapewne poznasz go w najbliższym czasie- po tych słowach odskoczyła na kilka metrów od lwicy- Atakuj- poleciła. Zasada dotycząca kłów i pazurów na jej treningach była niezmienna. Od trenującego zależało, czy będą ich używać..
Powrót do góry
Morgana
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzała na nią. Powoli się przybliżyła i zaczęła obkrążać ją. Po chwili odepchała się od ziemi i "prześlizgnęła" pod nią podchaczając łapami i odskakując w tył, by ta nie miała jak zaatakować z bliska.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak Triffe nie miała zamiaru atakować. Ona zdążyła już pokazać co potrafi, teraz czas na Morganę. Trenerka obserwowała uważnie przeciwniczkę. Oczekiwała następnego ataku.
Powrót do góry
Morgana
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbliżyła się i skoczyła na trenerkę próbując przewalić na ziemie i przygnieść łapy.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica stanęła na przednich łapach zrzucając z grzbietu Morganę. Odskoczyła od niej. Nie trzeba było długiego czasu, by stwierdzić, że jej ataki są całkiem niezłe i, że pomimo krótkiego czasu, jaki spędziła w stadzie zasługuje na lepszą rangę. No chyba, że po tym upadku zapał ją opuści...
Powrót do góry
Morgana
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak wstała gotowa do dalszego treningu. Uspokoiła się nieco by przemyśleć kolejny atak. Zaczęła skradać się w jej kierunku i obkrążać jagby próbowała ją zmylić. W pewnej chwili skoczyła na nią odpychając tylnimi łapami. Przy okazji wykorzystała sytuację i odpychając się od niej uniemożliwiało to atak.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:35 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Triffe
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W porę schyliła się i lwica przeleciała nad nią.
-Atakuj- syknęła. Aż dziwne jak bardzo inna była Triffe jako trenerka od siebie samej. Nerwowa, wymagająca... A może to walka tak na nią działała, nie treningi?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach