Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Turu

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plantica
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 1:15 pm    Temat postu: Turu Odpowiedz z cytatem

1. Imię:Turu
2. Rodzice:ojciec umarł-Sarab przywódca stada mrocznego świtu,
matka żyje-Donella.
3. Stado:Stado mrocznego świtu a teraz tam gdzie Plantica(W końcu jest w niej po uszy zakochany)
4. Warunki założenia konta:Trzeba się pod pasować do historii,nie uśmiercać ani nie zabijać.
5. Av, logo: Obojętnie

-Inne:syn-Shark i ma 2 miesiące,
-Imiona rodziców:Sarab&Donella
Duch stróż :Sarab
Historia:Dorastałem w towarzystwie lwicy Planticy.Zakochaliśmy się w sobie.Plantica miała urodzić lwiątko ,ale okazało się że lwica jest przeklęta i że nie powinniśmy mieć dzieci.Moi rodzice skazali ją na śmierć.Lecz potajemnie w dole gdzie mieli ją zabić wykopałem tunel.Powiedziałem o tym ukochanej.Ona uciekła z dołu i dobiegła tutaj.Mój ojciec umarł i ja przejąłem władzę.Ale bez Planticy nie mogę żyć.Zostawiłem stado i pobiegłem w jej ślady aby ją znaleźć.Wiele przeszedłem ale doszedłem aż tutaj.Znalazłem ją podczas gdy kłóciła się z jakąś lwicą i lwem o czerwonej grzywie.Aby nic jej się nie stało pod czas bójki,ogłuszyłem ją.Jak?To jest moja słodka tajemnica

Arisha powiedziała że nie może wziąśc tego konta więc tamten temat zamknęłam i napisałam do kasacji.Zacznę więc nowy temat
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 10:49 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Turu
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę wziąść
Powrót do góry
Plantica
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze ale nie zawiedz mnie

Do kasacji
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach