Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie - Javier
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weiser
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 8:12 pm    Temat postu: Szkolenie - Javier Odpowiedz z cytatem

Weiser wszedł powoli z łbem lekko pochylonym do przodu. Grzywa przykryła mu błękitne oczy. Jego pierwsze szkolenie i to nie on będzie się szkolił. Kto by pomyślał, że byle samotnik sięgnie szczytu. Paranoja.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 10:39 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Javier
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolnym, acz dostojnym krokiem, na Mroczną Równinę wszedł Javier. Ujrzawszy swojego przyszłego trenera, zaczął iść szybciej na swych białych, aksamitnych łapach.
- Danette - przywitał Weiser'a, gdy tylko zmierzył się z nim wzrokiem.

Ostatnio zmieniony przez Javier dnia Sro Wrz 16, 2009 9:59 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Weiser
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmierzył wzrokiem przybyłego i uśmiechnął się kątem pyska. Nie znał go, ale jeszcze to nadrobi.
- Danette. - powitał go. - Przedstaw się i powiedz, na jaką rangę chcesz zdawać. - powiedział.
Powrót do góry
Javier
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usiadł naprzeciw Weisera i począł wykonywać swoje "zadanie".
- Mam na imię Javier. Pochodzę ze Stada Dzikiej Doliny, które rozpadło się po śmierci Przywódcy. Niestety, przez to cała moja rodzina rozeszła się. Byłem dłuższy czas samotnikiem, ale po odnalezieniu SGZ postanowiłem dołączyć. Czuję, że tutaj w końcu zaznam spokoju - wytłumaczył i uśmiechnął się lekko - Chciałbym zostać Białym Pazurem. Muszę przyznać, że w ogromnym gronie Morderców z innych Stad, Wojownik ma małe szanse na wygraną w pojedynkę. Biały Pazur ma większe. Nie pragnę na razie wyższej rangi, gdyż uważam, że moje doświadczenie jako członek Stada Złotej Gwiazdy jest na to zbyt małe.

Ostatnio zmieniony przez Javier dnia Sro Wrz 16, 2009 9:59 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Weiser
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytaknął kiwnięciem łba.
- Dobrze, to powiedz mi, czym zajmuje się Biały Pazur i czego oczekujesz na jego stanowisku? - zapytał, łącząc łapy.
Powrót do góry
Javier
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Biały Pazur to dowódca Wojowników. Wydaje im rozkazy, przydziela zadania... Tak jak każdy wojownik, walczy na wojnach, bierze udział w walkach i broni swego stada. Będąc nim, chciałbym wypełniać te funkcje oraz pomagać dodatkowo tym, którzy na drogę wojownika dopiero co wkroczyli.

Ostatnio zmieniony przez Javier dnia Sro Wrz 16, 2009 9:59 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Weiser
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobrze, to opowiedz mi trochę o stadzie Złotej Gwiazdy. - powiedział serdecznym głosem.
Powrót do góry
Javier
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Stado Złotej Gwiazdy zostało stworzone przez Ayer'a, który został jego pierwszym władcą. Po jego śmierci, władzę objął jego syn, Aldevor. Gdy odszedł z trony, przywódcą został Kovasa, a następnie Gigihta. Gdy ta nie wypełniała należycie swych obowiązków, władzę przejęła Vendetta, a wraz z nią Ty, Weiserze - wyjaśnił, robiąc sobie krótką przerwę - Złotych cechuje neutralne nastawienie do innych Stad, jednak w przeciwieństwie do Stada Płonącej Ziemi, również określanego mianem neutralnego, bliżej im do "dobrych", niż "złych". Złota Gwiazda zajmuje tereny leśne, stepowe oraz pola i lasy. Obrzeża ich terenów to bagna. Władza przekazywana jest zwykle w rodzinie, chociaż ostatnio odbiega się od tego ze względu na bezpotomność władców. Hymn SZG to "Najważniejsze wyczytasz z gwiazd".

Powrót do góry
Weiser
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli nie musiał już pytać o władców. Tym lepiej.
- Jeśli miałbyś uratować: przywódczynię, matkę, siostrę, partnerkę, przyjaciółkę i swoje dziecko, od kogo byś zaczął? - zapytał. Specjalnie podał tyle ważnych osób.
Powrót do góry
Javier
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Javier pogrążył się w myślach. Było to bardzo trudne i podchwytliwe pytanie...
- Od przywódczyni - rzekł - W końcu jest najważniejszą osobą w stadzie.

Ostatnio zmieniony przez Javier dnia Sro Wrz 16, 2009 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Weiser
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weiser zmarszczył brwi. Cóż, jeśli chodzi o jego osobę, to pytanie było dość proste.
- W stadzie, jednak dobro Twojej rodziny się dla Ciebie nie liczy? - zapytał. Zdmuchnął kosmyk grzywy z oka i przystąpił do kolejnego pytania. - Teraz opisz mi wszystkie stada, oprócz Złotej Gwiazdy. - odparł, zapominając o wcześniejszym pytaniu.
Powrót do góry
Javier
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2009 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Owszem, liczy - odpowiedział - Jednak w obliczu zagrożenia kieruję się rozsądkiem, a nie sercem - wytłumaczył zwięźle. Potrząsnął grzywą, aby odbędzić się od komarów, które powoli zaczęły się "zlatywać".
- Oprócz Stada Złotej Gwiazdy, istnieją jeszcze trzy inne. Pierwsze z nich to nasz obecny sojusznik, Stado Lwiej Ziemi, założone przez Mohatu. Jest to "dobre" stado, które kieruje się miłością, przyjaźnią i honorem. Są odważni i pomocni, dążą do pokoju na całej Sawannie. Ich hymnem jest "Wieczny życia krąg", a witają się słowem "Ruve". Władza w stadzie przekazywana jest z pokolenia na pokolenie, chyba, że władca wybierze na swojego następcę kogoś innego. Monarchami na Lwiej Ziemi byli kolejno Mohatu, Ahadi, Mufasa, Skaza i Simba. Obecnie sprawuje tam władzę rodzeństwo - Kiara i Summer. Lwioziemcy zamieszkują równiny i sawanny.
Javier przerwał, robiąc sobie przerwę na "większe" złapania powietrza. Cóż, jeszcze tylko dwa stada.
- Kolejnym Stadem jest Stado Złej Ziemi. To parszywe stwory, chciwe i nienawistne, mszczące się za odebranie im Lwiej Ziemi, gdy Simba objął tron. Nie znają litości, są mocnym i potężnym stadem. SZZ zostało założone przez Skazę, który kierował je ku wolności i chwale. Najważniejsze jest dla nich zło nieczyste, siła, potęga i lojalność. Zdrada karana jest śmiercią. Przekazywanie władzy jest takie samo jak w Stadzie Lwiej Ziemi. Wcześniej na Złej Ziemi rządzili Skaza i Zira, jednak po ich śmierci tron przejął Mal Ombre, nieślubny syn Mufasy. Kilka miesięcy temu, stanowisko drugiego Przywódcy zajął Levis, potomek Skazy. Członkowie stada witają się za pomocą krótkiego słowa "Yatta". Mają hymn, którym jest pieśń "Mury". Zła Ziemia to przedewszystkim tereny górzyste, wulkaniczne i skaliste.
Ostatnim stadem zamieszkującym te tereny jest Stado Płonącej Ziemi. Jest to raczej neutralne Stado, chociaż bliższe im jest zło niż dobro. Są, że tak to nazwę, "zmienni" - raz pomagają nam, raz atakują i porywają. Nie są skorzy do niepotrzebnych walk. Są jak... hieny - "żerują" na tym, co po wojnach zostało. Słyszałem kiedyś, że mamy zawrzeć z nimi sojusz. Władza w Stadzie jest dziedziczna. Obecnie sprawuje ją Montana i Xan, dzieci poprzedniego władcy, Sherkhana. Następcą tronu są jednak tylko dzieci Montany, Selene i Chanon. SPZ założył Scorpius. Po nim władzę przejął Dżafar, a po nim - wymieniony już przeze mnie Sherkhan. Płonący "urzędują" na pustyniach i wuklanicznych ziemiach. Członkowie stada witają się "Anudora", podczas gdy władcy witani są słowami "Aszdenu danador". Hymnem SPZ jest "Zabójstwo Ognia".

Biały lew odetchnął z ulgą. Miał nadzieję, że jego odpowiedź była na tyle rozbudowana, aby zadowolić Weiser'a.
Powrót do góry
Weiser
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2009 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On zawsze kierował się sercem. Może miał inny tok myślenia niż reszta lwów. No nie, to było oczywiste. Kiwnął twierdząco łbem.
- Powiedz mi, kogo uważasz za najlepszego przywódcę? Nie musisz kogoś znać, może coś słyszałeś o wcześniejszych władcach. I nie podlizuj się, tak z góry ostrzegam. Cenię szczerość. - powiedział.
Powrót do góry
Javier
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2009 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachichotał cicho.
- Nie znam żadnego z władców, ani nie słyszałem o rządzeniu któregokolwiek z nich - powiedział po chwili namysłu - Myślę, że Mal Ombre może być dobrym Przywódcą. Złoziemcy są zgranym stadem i zawsze mają ten sam cel, który wspólnie realizują.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 10:39 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Weiser
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2009 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//Chodziło mi o przywódców Złotej Gwiazdy.//

- Rozumiem, ale chodzi mi o nasze stado. - zaśmiał się. Nie żeby z lwa. Szanował starszych.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach