Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Pierwsze w życiu bazgroły Ghash'a

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ghash Burz
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 12:37 pm    Temat postu: Pierwsze w życiu bazgroły Ghash'a Odpowiedz z cytatem

Hm, zauważyłem, że wszyscy zaczęli rysować. Cóż, jako, że moja siora też rysuję, chciałem sprawdzić i siebie.

Cóż, Ghash. Nie wiem jak u was widać, ja mam laptopa i jest w sumie za jasne (zdjęcie), ale jak odchylę monitor jest dobrze. :)
wła la.

Tak, rysunek nie jest dokończony. Później go skończę. (czyt. kiedyś)
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 10:51 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie interesuje Cię zdanie kogoś, kto w ogóle nie zna się na rysowaniu, to lepiej pomiń ten post. xp

Moim zdaniem czaszka wyszła Ci świetnie. Cały rys trudno mi ocenić, bo, hm, niewiele na nim jest, ale ogólnie zapowiada się nieźle.

Derion
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to nie najgorsze jest, szeczerze mówiąc ja mam o wiele gorsze prace. Cóż, ta łapa trochę dla mnie zbyt blisko "stoi" być moze to moja wina ze nie znam się czy coś ale dla mnie tak ona właśnie wygląda dość dziwnie jak chyba wspomniałam. I ten oczodół jakos mało się wyróżna. [chyba ze go tam nuie ma to przepraszam] A ta czaska wydaje mi się alebo zbyt nasunięta na całą głową i ten "uśmiech" wyglada mi jakos dziwnie dosc.

Cóz to taka subiektywna opinia z mojej strony.
Powrót do góry
Ghash Burz
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej perspektywy, czaszka nie jest zbyt nasunięta.
Przynajmniej Ghash ma takową, że na cały łeb. Zresztą, postacie z czaszkami zazwyczaj mają nasuniętą czaszkę na łeb.

Z łopatką się zgodzę. Musze ją trochę "odsunąć". W sumie nad czaszką najbardziej pracowałem, resztę zrobiłem tak na odwal, by tylko była. (taka mini imitacja tego, co może kiedyś skończę ;))

Wzorowałem się na anatomii wilczej, Der.
Oczodół, według mnie jest w sam raz i w sumie poprawiać go nie mam zamiaru.

Co do usmiechu - miał taki być. Ghash nie usmiecha się jak wszyscy. W sumie nigdzie nie znajdziesz 'wilka' z czaszką na wierzchu, zamiast sierści, z uśmiechem.

Gdzieś miałem wydrukowane czaszki wilków w różnych perspektywach (prawdopodobnie wzięte z książki o zwierzętach z tundry) i tak jest szczęka zrobiona u wilków.

W sumie na początku to nie miałbyc usmiech, tylko zwykłe otworzenie paszczy. Tylko potem wyszło to tak, że Ghash wygląda na uśmiechniętego.

Ogółem ja z tego rysunku jestem zadowolony. Nawet bardzo.
Powrót do góry
Levis
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę, jaka delikatna i wrażliwa kreska :) weź go skończ Ghash
Powrót do góry
Nuria
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cala praca zapowiada się dość ciekawie , ale jest trochę za mało by można co kolwiek powiedzieć ^^;
No chyba że i mi doskwiera brak wyraźnego zaznaczenia oczodołów..wygląda to tak, jakby było to tylko, kolejne w głębienie w czaszce..tyle ^^;
Aaa i zapomniałabym..Ghash czemu wybrałeś kartkę w kratkę =="
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 10:51 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ghash Burz
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo nie rysuje na codzień, wziąłem co miałem.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach