Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie- Iris
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 7:07 pm    Temat postu: Szkolenie- Iris Odpowiedz z cytatem

Montana weszła powoli, bacznie rozglądając się po okolicy. Usiadła na środku areny i czekała.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:55 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Annette
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weszła i siadła na przeciw Montany
-Aszdenu danador-powiedziała skłaniając lekko głowę.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Anudora.- odparła.
-Słucham, w takim razie. Opowiedz o sobie, czym się kierujesz i co chcesz osiągnąć.- poleciła.
Powrót do góry
Annette
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nazywam się Iris. Pochodzę z Lasu Cieni. Mam rok. Chcę zdawać na Nekromantę. Bardzo ciekawi mnie ta ranga i chcę ją osiągnąć. - zamyślona Iris ciągnęła dalej. - Po prostu chciałabym to osiągnąć.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-A więc opowiedz mi o tej randze.- powiedziała i mrużąc lekko oczy, zmierzyła wzrokiem lwicę. Czy ona aby nie za wysoko mierzy?
Wstała i cała zmoknięta zaczęła okrążać Iris, oczekując odpowiedzi.
Powrót do góry
Annette
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Jest to częściowo duch częściowo lew. Ten pół lew pół duch ma skrzydła i jest najlepszym wojownikiem ze wszystkich.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała łbem.
-Coś więcej? Ahm, Nekromanta lub Hetman nie jest półduchem. Jest w połowie martwy. Czyli, jego dusza jest martwa, nie ma w sobie życia, uczuć, jedynie jego instynkt i ciało funkcjonują. Takiej odpowiedzi oczekiwałam.-
Sucho rzuciła i powróciła na miejsce, siadając na zadzie.
-Opowiedz o Płonących i pozostałych stadach.-
Powrót do góry
Annette
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris zamyśliła się i zaczęła
-Płonący to stado neutralne. Zawarty sojusz ze Złą Ziemią tylko nam pomaga w różnych sytuacjach. Rządzą tu Montana czyli ty i Xan. Lwia Ziemia, to pełna siejących pogardę lwów, którzy uważają, że są bardzo dobrzy, a nie tylko to się liczy. Rządzą tam o ile dobrze pamiętam...Kiara i jej siostra Summer. To stado ma sojusz ze stadem Złotej Gwiazdy. Natomiast Złoci są powiedzmy również "neutralni". To stado w którym rządzi od niedawna Skadi i jej partner Weiser. Za to Złoziemcy są ich wrogami, a naszymi sojusznikami. Panuje tam Mal Ombre wraz z Levisem. Jest to stado ,jak sama nazwa wskazuje, złe. I zawsze nam pomocne.-zakończyła.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Dobrze.- rzekła.
-Powiedz, co sądzisz o samotnikach.-
Powrót do góry
Annette
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Samotnicy...hmm...-ciche westchnienie i krótkie zastanowienie.-To lwy, które mogą być bardzo nieprzewidywalne. Tak, okazują się przyjaźni z nami, a później to zdrajcy. Podli, okropni, fałszywi. No, może zdarzają się jacyś, którzy dołączą do stada. Ale...eh...krótko mówiąc nie ufać.-zakończyła.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała łbem.
-Teraz powiedz, co liczy się dla ciebie najbardziej.-
Powrót do góry
Annette
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Co się dla mnie najbardziej liczy...hmm...-znów zamyślenie.- Dla mnie liczy się dobro stada. Aby nie było tu żadnych zdrajców. Dbać o stado. To proste.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała łbem.
-A rodzina? Własne dobro?- uśmiechnęła się chytrze. Dobrze wiedziała, że nigdzie na świecie nie ma kogoś takiego, kto dbałby wyłącznie o stado. Zawsze najważniejsze jest własne dupsko.
Powrót do góry
Annette
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- O siebie, nie wspomniałam-lekki uśmiech.-przede wszystki.-tym razem szeroki. W duchu Iris myślała tylko o sobie i o ojcu, a teraz przyszło jej do głowy stado. Może zaczyna się troszczyć o to, gdzie jest?
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:55 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2009 1:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Dobrze, powiedz mi jeszcze, co zrobisz, jeśli przeciwko Tobie zwróci się rodzina, przyjaciele, znajomi. Wszyscy. Każdy chce skrócić Cię o głowę. Ot, tak, bez powodu.-
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach