Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie - Surreal
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 2:58 pm    Temat postu: Szkolenie - Surreal Odpowiedz z cytatem

Przybyła, rozglądając się uważnie. Zasiadła w trawie.
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 2:56 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maks
Gość

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolnym, miarowym krokiem pojawiła się na polanie treningowej. Usiadła naprzeciw Skadi.
-Danatte- Powiedziała cicho, kłaniając się przywódczyni
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uniosła dość zaskoczone spojrzenie na Surreal. Posłała jej zdziwiony uśmiech.
- Danette... Ja mam Cię trenować? A od kiedy to jesteś w Złotej Gwieździe? - Jej wzrok stał się nieco rozbawiony. - Dobra, nieważne. Na jaką rangę chcesz zdawać?

Maks
Gość

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdziwienie Skadi było do przewidzenia. Lwica spuściła wzrok, uśmiechając się lekko. Po chwili podniosła łeb
-Dołączyłam... dość niedawno. Może i wcześnie podjęłam się treningu, jednak prowadząc żywot samotniczki, zgromadziłam wiedzę o Złotej Gwieździe dostatecznie dużą, by podąć się szkolenia już teraz. Poprzeczkę ustawiłam wysoko a w przyszłości mam zamiar zasilić szeregi ZG jako mistrzyni. Teraz jednak zadowoli mnie każda wyższa ranga od aktualnej- Powiedziała cicho, niemalże szeptem.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobrze, rozumiem. Ja tam mogłabym mianować Cię Mistrzynią nawet teraz, ale to mogłoby wzbudzić niejaki sprzeciw i oburzenie ze strony innych - mruknęła, gdy już nieco ochłonęła po tej nowinie. - No to przejdźmy do rzeczy. Dlaczego dołączyłaś akurat do tego stada?
Maks
Gość

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Po pierwsze jest to stado dla mnie najodpowiedniejsze. Jego charakter najlepiej do mnie pasuje. Drugim powodem jest rodzina- Mówiąc to, jej uśmiech nieco się powiększył
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- No tak. - I ona uśmiechnęła się nieco szerzej. - To powiedz teraz, jakie wyznajesz wartości.
Maks
Gość

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Szacunek- Gdyż każdy członek stada powinien szanować przywódcę, ale i przywódca powinien szanować swoje stado. Lojalność- Gdyż, uważam, że ten kto jest gotów zginać za swoje stado, swoją rodzinę jest godzien nazywać siebie członkiem stada. Zgoda i Prawda- Gdyż waśnie, spory i kłamstwa powodują zniszczenia większe od wojny pomiędzy stadami. Swoboda działania, gdyż stada, nie opierające się na służeniu dobru czy złu, sięgają do potęgi- Lwica odpowiedziała na pytanie Skadi, zgodnie ze swoimi przekonaniami. Uderzyła ogonem o swój bok. Czekała na kolejne pytanie
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobrze powiedziane - przyznała, posyłając matce pełne uznania spojrzenie. - Nie będę Ciebie pytać, co sądzisz o sojuszu, bo o to już się Ciebie pytałam... To może wymień teraz imiona najważniejszych lwów z naszego stada oraz określ, czy Twoim zdaniem zasługują oni na awans bądź degradację.
Maks
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Objęcie władzy w stadzie uczyniło ciebie najważniejszą lwicą w stadzie. Niczym nie przewiniłaś, by degradować cię z tego stanowiska. Złotymi mistrzyniami są Gigihta i Riva. Ta pierwsza, nie zasługuje na swoje stanowisko. Gdyby dobrze sprawowała władzę, nie zostałaby jej odebrana. Gigihty nie ma jak nie ma. Rivy nie znam i nigdy jej nie spotkałam, więc nie jest mi dane ją osądzać. Szanowani w stadzie są Zastępcy. Triffe i Weiser, są godni swojego stanowiska. Na awans również zasługują- Długa wypowiedź lwicy wyraźnie ją zmęczyła. Zrobiła kilka większych oddechów. Po chwili znów była gotowa odpowiadać
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Cóż, Gigihtę istotnie mam zamiar zdegradować - stwierdziła niepewnie, dziwnie się czuła, obniżając rangę poprzedniej przywódczyni. - Co do Triffe i Weisera, na razie będzie tak ja jest, chociaż Triffe prawdopodobnie dostanie Mistrza w najbliższym czasie. - Urwała. - To teraz może coś prostszego. Wymień byłych przywódców naszego stada.
Maks
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[na pewno mój temat?]
-Pierwszym przywódcą był Ayer. Po jego śmierci, władzę nad ZG przejął syn Ayera, Alvedor. Gdy drugi przywódca, zakończym rządy, tron przejął Kovasa. Później oddał władzę Gigihcie, która została zdetronizowana. Teraz rządzisz ty
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak... - To ostatnie zdanie najbardziej jej się podobało. - A powiedz, kogo byś wybrała na przywódcę, gdyby mnie nie było?
Maks
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Triffe- Odpowiedziała po chwili namysłu.- To lwica, która jest najodpowiedniejsza do przejęcia takiego ważnego stanowiska.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 2:56 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Triffe? Cóż, Skadi zwykle słyszała w takim wypadku imię Arymana bądź 'a po co nad tym spekulować, skoro Ty jesteś przywódczynią?'. Ale taka odpowiedź też dobra.
- To teraz wymień inne stada oraz ich przywódców, a także powiedz, co o nich sądzisz. To znaczy, zarówno o stadach, jak i o przywódcach.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach