Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Blood // Nuko // Ramiz

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freya
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 9:52 pm    Temat postu: Blood // Nuko // Ramiz Odpowiedz z cytatem

Cóż, nadeszła pora aktualizacji. Przychodzi nowe, odchodzi stare. No to..

Na imię mam, niestety, Weronika. Szczerze nienawidzę i zabraniam się tak do mnie zwracać na forum. Podane w ramach ciekawostki, i tak byście spytali, i tak się dowiedzieli. Toleruję jedynie skrót Nika. No i przezwiska: Kotolotka, Młoda, Mała, Kira, Kociara. Nazwisko me zaczyna się na literkę S i dane je poznać jest tylko nielicznym. Nie no, aleja zasłużonych. Dalej, lat mam 14. Wiele osób, widząc mnie, mówi, że więcej. A jednak, ku memu rozczarowaniu, wciąż wiek pozostaje ten sam, toczy się do przodu niezwykle mozolnie. Mieszkam.. w Europie. Nie zadowala was to? Dobrze, macie mnie. W Polsce. Nadal nie wystarczy? Cóż, północ, pomorze, te klimaty. Dosyć? Cóż, wygraliście, powiem. Jestem z Gdyni. Jak się może domyślacie, idę do drugiej klasy gimnazjum. Charakter mam trudny. No i zmienny. Nie przejmuję się opinią większości. Ważne jest dla mnie tylko zdanie nielicznej grupy, która potrafi mnie zrozumieć. Nerwowa jestem, narwana, często gadam od rzeczy.. Moim najczęstszym stanem pozaszkolnym jest tak zwana Głupawka Niepowstrzymana, kiedy śmieszy mnie wszystko, a nie smuci nic. Całkiem ciekawe doświadczenie, wiecie? Dalej. Często sama sobie przypominam bardziej faceta, niż dziewczynę. Bywa i tak, prawda? Częściowo dlatego tak kocham grać facetów na forach. No, a poza tym nie obchodzą mnie konsekwencje. Liczy się tu i teraz, reszta przyjdzie później. Może nie jest to najmądrzejsza filozofia życiowa, ale żyję chwilą. Carpe diem, carpe noctem. Nieważne. Literatura.. Głównie fantastyka, ale też 'młodzieżówki'. 'Władca Pierścieni' to moje ulubione dzieło, jeśli chodzi zarówno o film, jak i o książkę. 'Kroniki pradawnego mroku'. Zna ktoś? Podnosić łapki. '220 linii'. 'Felix, Net i Nika'. Taka zbieraninka. Muzyka - Głównie Green Day, Coldplay, Dragonforce. No i niektóre openingi z anime ;3 Jak już tu jesteśmy, wymieńmy przedstawicieli wspomnianego gatunku. Death Note, Black Lagoon, Wolf's Rain. Czasem, kiedy mam tę słynną głupawkę, bywa też Junjou Romantica. A z samych dzieł filmowych, niekoniecznie animowanych i japońskich, kocham 'Władcę Pierścieni' 'Bracie gdzie jesteś?' i kilka komedii romantycznych. *grin* Ulubione kolory? Neonowa zieleń, pomarańcz i czerń, czerwień i złoty-żółty. Różnie. Nienawidzę różowego. Z informacji poza jakąkolwiek kategorią, wiedzcie, że kocham pływanie na canoe, gram na gitarze i wesoło kontynuuję twórczość własną, zarówno jeśli chodzi o literaturę, jak i grafikę. Marzenia niespełnione: gitara elektryczna, szybki samochód wraz z prawkiem, nowiutki laptop, broń palna. Dobra, porządna, mocna broń palna. *smirk* Koniec, pytać można oczywiście.

It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name

</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 7:07 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veroni
Gość

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 10:31 pm    Temat postu: Re: Blood // Nuko // Ramiz Odpowiedz z cytatem

Mała, Mała... Tak sobie czasem myślę, że powinnam Cię zjeść za tą ksywkę podobnie jak za aleję zasłużonych, ale odpuszczę xP Nie napisałaś nic o swoich ulubionych grach komputerowych, ale niech zgadnę... Impressive Title?
Powrót do góry
Freya
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiłaś ;3

It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name

</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach