Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Hera/Weiser

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hera
Gość

PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 8:45 pm    Temat postu: Hera/Weiser Odpowiedz z cytatem

Dobra, postanowiłam i ja coś o sobie napisać. xP
W sumie, to nie wiem dokładnie co, więc raczej temat będzie krótki.
Mam dość krótkie imię, pięcioliterowe, zaczynające się na M a kończące na A. Może się domyślicie. xP Ja tam nie mam nic do niego, ale Tamidi wymyśliła parę dziwnych przezwisk. Twierdzi, że od tego imienia. :roll:
Jeśli chodzi o wiek, to i tak z wyglądu na tyle nie wyglądam. xPA wygląd u mnie, to nic ciekawego, więc po co się wysilać z pisaniem?
Teraz o muzyce. Preferuję głównie Daft Punk (zasługa sióstr), Red Hot Chili Peppers, Coldplay i takie tam. Do metalu przekonywuję się powoli.
Interesują mnie takie języki jak polski i francuski. Jakoś przypadły mi do gustu. xP
No i posiadam dwie, starsze siostry. Nie kłócę się z nimi, bo zazwyczaj to one mają ze sobą sprzeczki, więc jest dobrze. Jedna z tych sióstr to Tamidi, jak może się już tego jakoś domyśliliście. ^^ I zwierzaki też mam, tak nawiasem mówiąc. Dość nietypowe i chyba najdziwniejsze na osiedlu. xD Chodzi o wygląd, jakby kto nie wiedział.
Nie jestem jakoś uzależniona od komputera. Jedyne co na nim robię, to piszę na forum.
Jeśli chodzi o hobby. Trochę pogrywam w siatkówkę, poza tym tworzę tzw. przygody Hery i Weisera. Od niedawna. Jeszcze nie napisałam żadnego opowiadania o nich, ale zbieram się... jakoś. Może kiedyś jakimś trafem ukarze się ono gdzieś.

Nie lubię się o sobie rozpisywać... pytania można zadawać... Zresztą, to wolny kraj.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:30 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach