Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie - Weiser
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 8:41 pm    Temat postu: Szkolenie - Weiser Odpowiedz z cytatem

Weszła, wzrokiem błądząc po okolicy. Jak zwykle.
Usiadła, oczekując na Weiser'a.

Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:39 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Weiser
Gość

PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszedł powoli, jak to mu się ostatnio zdarzało. Usiadł przed Skadi i kiwnął jej łbem.
- Danette. - powitał ją.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Danette - odparła przeciągle, w międzyczasie lustrując lwa dokładnym spojrzeniem. - Dziwnie mi będzie Ciebie trenować, zwykle to Ty mnie wszystkiego uczyłeś... - Posłała mu porozumiewawczy uśmiech. - Ale to trening, a tu panują inne zasady. Na co chcesz zdawać?
Weiser
Gość

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnął się kątem pyska. Miała rację, ale to w końcu ona jest przywódczynią, a nie on.
- Trening to także sprawdzanie wiedzy ucznia, więc chciałbym żebyś ty wybrała odpowiednią rangę dla mnie. - odpowiedział.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przewróciła oczami. No tak, mogła się tego spodziewać.
- Niech Ci będzie. To może od razu dostaniesz Mistrza, jako zaufana osoba Przywódczyni? - zaśmiała się, to szkolenie traciło jakikolwiek sens. - Dobra, żartuję. Wymień byłych oraz obecnych przywódców naszego stada.

Weiser
Gość

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnął się kątem pyska.
- Pierwszym przywódcą był Ayer, po którym tron odziedziczył jego syn Aldevor. Potem był Kovasa, a następnie Gigihta. Teraz rządzisz tutaj ty. - odpowiedział.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ten ostatni wers najbardziej mi się podoba - mruknęła, jakby sama do siebie. - A jak postrzegasz nasze stado? Opisz je.
Weiser
Gość

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie przeszło mu przez myśl.
- Mimo naszego sojuszu z Lwią Ziemią, jesteśmy stadem neutralnym. Przynajmniej niektóre lwy są takie. Mamy też tutaj lwy, które starają się być tak dobre jak Lwioziemcy i takie, które starają się być złe. Nasze tereny mówią o nas. Niektóre są niebezpieczne, a niektóre spokojne. Chcemy zachować jedność z naturą, czyli prościej mówiąc, chcemy normalnie żyć, jak na lwy przystało. Nie zależy nam na wojnie, czy dużej ilości terenów, ale na upragnionym spokoju. - odpowiedział. - Przynajmniej, ja tak uważam. - dodał cicho.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- I masz rację - stwierdziła z aprobatą. - A jak postrzegasz nasz sojusz z Lwią Ziemią?
Weiser
Gość

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Zaprzecza naszej neutralności, o której mowa była na samym początku założenia stada. Do tego, narażamy swoje życie, bo Lwioziemcy mają problemy. No i, to niszczy naszą reputację. W oczach Złoziemców jesteśmy dobrzy i to tylko pretekst, by nas porywać. Jednym zdaniem... mamy przez nich same problemy. - odpowiedział, jak na siebie, stanowczym tonem.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Zgadzam się z Tobą - odparła, minę wciąż zachowując poważną. - Teraz powiedz mi, co sądzisz o Złoziemcach? I o Płonących?
Weiser
Gość

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Złoziemcy... - westchnął. - Są źli i brutalni wobec swych wrogów i więźniów. Zauważyłem jednak, że ostatnio się rozleniwili. Są sarkastyczni, ironiczni i tak dalej. Tylko z jedną Złoziemką udało mi się pogadać trochę dłużej, ale sądzę, że był w tym pewien podstęp. Tak samo jak u Płonących. Chociaż jeden z nich chciał mnie uchronić przed własnym stadem. Sam nie wiem, jakie te stada w końcu są. Może ze względu na swą wcześniejszą reputację, starają się jej nie pozbywać, ale tak naprawdę, to są normalni. Trudno mi ocenić. Wiem tylko, że na Złej Ziemi istnieją nawet demony. - odpowiedział. Znowu się niepotrzebnie rozgadał. A może to lepiej?
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skadi mimowolnie uniosła wzrok ku niebu.
- Widzę, że nie dostrzegasz między nimi żadnych znaczących różnic. Zauważ jednak, że Płonący są inni. Byli kiedyś neutralni tak jak my i coś im z tego zostało. Mają z nami więcej wspólnego niż Ci się wydaje. - Miała ochotę dodać coś jeszcze, jednak w porę się powstrzymała. - A Lwioziemcy? Jakie masz o nich zdanie?

Weiser
Gość

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie mam o nich zdania. Niech sobie żyją, ale niech nie udawają tych, którymi nigdy nie będą. Nie można być nadmiernie dobrym, oni też mogliby żyć w spokoju, ale nie chcą. Sami prowokują Złoziemców i resztę stad, dlatego wszyscy zwracają się przeciwko nim. - odparł. Nie znał żadnego Lwioziemca osobiście. Nie ocenia nikogo pochopnie.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:39 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jak bardzo czujesz się związany ze stadem? - zadała kolejne standardowe pytanie.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach