Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Grota Isabell
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isabell
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 5:20 pm    Temat postu: Grota Isabell Odpowiedz z cytatem

Jest to nie wielka grota.Jest tu parę półek skalnych.Dużoo piasku.

Isabell weszła do swej groty.Położyła się na sterze piasku i patrzyła w odbijające się w grocie światło słoneczne odchodzące od strony wyjścia
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 8:52 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Phantom
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przechadzał się blisko jaskiń, może akurat napotka jakąś ciekawą dla siebie, lub kogoś spotka do rozmowy. Niby taki milczący, ale zawsze chętny do jakiejś logicznej konwersacji. Pazury pozostawiały za sobą ślady w piaszczystej ziemi, poczuł znajomą woń. Przez chwilę ją analizował, ah, to Isabella. Stanął więc przy wejściu do jej jaskini, nie oczekiwał, że go pozna. Ba, nawet by się nie zdziwił inny zapach, wygląd, zachowanie. Nikt go nie rozpoznał, bez jego pomocy.
Powrót do góry
Isabell
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzała na obcego lwa.
-Ruve, proszę wejdź-Powiedziała. Znała go? Czy nie? Chyba nie.Nas pewno był nowy w tej krainie.Wyciągnęła pazury i bawiła się nimi w piasku.Wytknęła palec i zaczęła pazurkiem rysowac po piasku.Była to rozjaśniona grota więc Is mogła wszystko widziec, tak, nawet tego pająka o tam.Tam na samej górze co zwisa.Isabell go zauważyła i ściągnęła do ziemi.Zgniotła go po czym wyrzuciła w bok.
Powrót do góry
Phantom
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Witaj. - odrzekł spokojnym tonem, jeszcze przez dłuższą chwilę stał przy wejściu. Wzrokiem omiótł jej grotę, wszedł powoli do środka i usiadł niedaleko lwicy. Obserwował jej poczynania, podniósł jedną brew do góry.
- Co Ci ten pająk zrobił, Is? - tak, on w neutralnej sforze, który żyje w zgodzie z przyrodą, musiał się przyczepiać do zabicia biednego pajączka, który jej nawet nic nie zrobił. Załamać by się można.
Powrót do góry
Isabell
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podniosła brew do góry
-Zkąd znasz moje imię?-Zapytała się
-am dreszcze od pająków-Oznajmiła po czym otrzepała się się.Znał jej imię? To dziwne.Mu jeszcze chyba nic nie mówiła o sobie, bo się dopiero spotkali
Powrót do góry
Phantom
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Mam dobrą Pamięć. - odparł, uśmiechnął się lekko. Ah, może się nieco z nią podrażnić? Utrzymać w niepewności? Nie, aż tak okrutny to on nie jest, szurnął ogonem po piasku i skierował wzrok na wyjście.
- To ja Nanbi. - dobrodziej, tylko czemu każdemu musi sie przypominać, naprawdę nikomu tu na nim nie zależało, bo nikt o nim nie pamięta. Może nie powinien wracać, nikt nawet nie zauważył jego nieobecności.
Powrót do góry
Isabell
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-To ty Nanbi ,Ile to już czasu minęła?!-Wykrzyczała.Wstal i podbiegła do przyjaciela.Przytuliła go.W myślach niedawno wspomniała o nim, tęskniła bardzo.Są już prawie dorosłymi a w tedy byli jeszcze dziecmi.Jaka radośc płynęła w jej duszy.
Powrót do góry
Phantom
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Na pewno sporo. - pozwolił, aby grzywa przysłoniła jego jedno szkarłatne oko. Tak, minęło dużo czas, też myślał o niej, można powiedzieć, że ona szczególnie wyryła sobie pamięć w jego głowie. Podniósł jedną łapę i położył na jej grzbiecie.
Powrót do góry
Isabell
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Tęskniłam Nanbi..-Powiedziała spokojnie.Przypomniało jej się o Mousubi'm
-Nanbi, wiesz co się stało z twoim bratem?-Powiedziała, chciała sprawdzic czy wie.Zamknęła oczy.Nie wiedziała jaki będzie jego reakcja
Powrót do góry
Phantom
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy tylko wspomniała o jego bracie, zabrał łapę i położył ją na ziemi, pozwalając, aby pazury wbiły się w ziemie. Oj, wiedział doskonale i już od dawna obmyślał plan zemsty. Tylko jeszcze musi się dowiedzieć, kto był na tyle bezczelny, aby atakować jego młodszego brata.
- Wiem. Zemsta będzie krwawa. - powiedział z wyraźną mściwością w tonie głosu, który natychmiastowo przybrał obcą dla tego lwa barwę. Również z pyska zniknął uśmiech, a pojawiła się maska obojętności. W oczach zaś pojawiły się dzikie iskierki, które nie wróżyły nic dobrego, można by się go teraz przestraszyć.
Powrót do góry
Isabell
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Przyłącze się do ciebie... w końcu był to mój 2 przyjaciel-Powiedziała również tonem zemsty.Położyła się na ziemi, myślac kto mógłby coś takiego dokonac.Westchnęła.Położyła łeb na łapach i patrzyła w stronę wyjścia
Powrót do góry
Phantom
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- To już jest nasz trójka. - jego melodyjny śmiech poniósł się cichym echem po jaskini. Ale jak to się mówi, nie można tracić czasu na smutki itp. Legł więc obok niej, pozwalając, aby obok poruszał się spokojnie.
- Co u ciebie, Is? - spytał z całkiem innej beczki, w końcu nie widzieli się tyle czasu, trzeba się czegoś dowiedzieć o życiu przyjaciół. Oblizał swoje kły i zdmuchnął kosmyk grzywy.
Powrót do góry
Isabell
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Wiesz...nic ciekawego.Zdałam trening na wojownika i dowiedziałam się że mam brata.Triffe znowu przygarnęła lwiatko.Dobra z nij matka i lwica-Mruknęła
-A co u ciebie Nanbi?-Spytała ciekawie.To był jej najlepszy przyjaciel, był jej opoką, wiec musiała wiedziec co u niego.Tyle się nie widzieli więc..
Powrót do góry
Phantom
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę, czyli nie tylko on ma przybraną rodzinę. Ciekawe, czy ona o tym wiedziała, pewnie nie. Ale to szczegół. Wypuścił powietrze pyskiem i spuścił go nieco.
- U mnie? Hm. Po za tym, że zabito Mi brata, to raczej nic. Przeszedłem do złotych. - odparł na jej pytanie, nie wiele się u niego zmieniło, po za tym, że urósł.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 8:52 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Isabell
Gość

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Tak? A czemu?-Powiedziała zdziwiona.Uniosła łeb i odwróciła go w stronę Nabi'ego
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach