Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
TERENY
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Levis
Gość

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 4:42 pm    Temat postu: TERENY Odpowiedz z cytatem

Za bardzo nie wiedziałam, do którego tematu mam zapukać z moja propozycją więc ostatecznie tworzy nowy temat tutaj.
Soł, sądzę, że wielkim nieporozumieniem jest, że każde stado posiada tereny niedostępne dla obcych stad. Na forum jest zastój i śmiem twierdzić, że także z tego powodu. Uważam, że wszystkie tematy na terenach stadnych powinny być otwarte dla obcych (oprócz spraw stadnych of kors), dzięki temu może uda się jakos rozkręcić akcję.
To, że lwia skała będzie otwarta niekoniecznie znaczy, że po chwili wszyscy źli tam polecą. Pozatym, jesli nawet to Lwia ziemia chyba potrafi się bronić?
Drugą sprawą jest to, że Lwioziemcy też będą mieli dostęp do wszystkich terenów Złych.
niepowinniśmy się ograniczać w ten sposób, bo na forum jest najzwyczajniej nudno, a dzięki braku "granic" wreszcie możnaby ożywić akcję.
Można zrobić ankiete a'propo tego zagadnienia.
Na pewno większośc będzie mnie chciała zjeść za to co napisałam, więc bon appetit (:
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:37 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram. Urzeczywistniłoby to grę na forum i w ogóle byłoby jakoś tak ciekawiej, gdyby trzeba było bronić swych terenów.

Cytat:
Drugą sprawą jest to, że Lwioziemcy też będą mieli dostęp do wszystkich terenów Złych.

To akurat nie jest zbyt przekonywujący argument. Lwi i tak nie nachodzą Złoziemców, bo tylko narażaliby się tym na porwanie.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astin
Gość

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się podoba, ale by nie było tylko dostępu do Lwiej Skały, Sherhkana, Złotej i Strefy Grywalnej. To wtedy pasi.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaś jestem przeciwna. Z takiej zmiany skorzystaliby jedynie Złoziemcy i Płonący. Ja raczej dodałabym terenów na wolnych ziemiach.
Powrót do góry
Levis
Gość

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kew, Lwia Ziemia posiada wiele lwów o wysokich rangach, czyż nie? Pozatym, Złych porwania nie bawią już dawno, nie wiem czy zauważyliście.

Shiny Boo - właśnie o tym mówię, że to bez sensu, najważniejsze tereny stadne powinny być nagie. Każdy powinien mieć do nich dostęp.
Wtedy byłaby mobilizacja do treningów, do zdobywania lepszych rang, bo trzebaby bronić terenów.
Zrozumcie ludzie, że to jest kiła. Każdy siedzi u siebie i wymyśla pierdoły, mi sie już tu na przykład nie chce grać. Wlazłam przed chwilą Levisem na LZ i już każdy spieprza na Lwią Skałę. Nie ma co.

Triffe - a czy Dobre stada nie mają mózgów, pazurów i zębów? Tchnijmy realizmem w to forum.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za.
Gra stałaby się bardziej... hm. Realna? No pomyślmy logicznie, rzucając się już na film. Czy Kovu, będąc osóbką ze złymi zamiarami, wszedł na LS? Nie było tam żadnej niewidzialnej bariery.
Owszem, nie sądzę, że wypłyną z tego korzyści. Nawet, jeśli ktoś z ZZ wszedłby po śpiącą tam Kiarę, nie mógłby jej porwać. Bo to w końcu LZ, a według regulaminu, porywać można tylko intruzów na swoich terenach i ziemi niczyjej.
Takie moje zdanie. Za.
Powrót do góry
Ghash Burz
Gość

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w za. W sumie, może to jakkolwiek urozmaici grę. Poza tym, trochę realizmu nie zaszkodzi.

A co do nieopłacalności Lwioziemcom - jeśli nie będziesz chodził/a sam/a, to na pewno nic Ci się nie stanie. W końcu, nie każdy ' z dobrą' rangą z ZZ będzie siedział i koczował na wejście Lwioziemca. I tak jak mówię - chodźcie grupami, to się wam nic nie stanie.
Zarówno jak Wy i my możemy stracić.

Natomiast co do porwań. Cholera jasna, a co z tego, że was porwą? Wyjdziecie za 3 dni, to nic strasznego. W legionach i tak macie dużo lwów, wystarczy ożywić ZG.

Zacznijmy przynajmniej w jakimś małym stopniu zbliżać się do tej wojny, cholera jasna.
Powrót do góry
Nuria
Gość

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-za-więcej na ten temat wypowiadać się nie muszę. Heh, argumenty zostały podane, a mi za bardzo ich powielać nie chce XP
Tyle..
Powrót do góry
Nazeatu Shahaz
Gość

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się do poprzedniczki ^^
Powrót do góry
Astin
Gość

PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta... Mona, skoro poruszyłaś temat z bajki to wtedy moglibyśmy was zabić za wejście na tereny lwioziemskie. - Król Lew 2. ; P
Powrót do góry
Recus
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm w sumie to ja bym wolała żeby tylko i wyłącznie Lwia Skała, Skała Sherkana, Skała Złotych i Strefa Grywalna po zostały tylko i wyłącznie dla członków stada, bo przydałoby się choć kawałek miejsca, gdzie masz pewność, że nikt ci nie przyjdzie i nie będzie zawracał ... głowy. Reszta terenów może być otwarta, a userzy z stada niech nie siedzą wtedy tylko tam, bo w końcu mnie się wydaje, że ich obowiązkiem jest bronienie granic od zawsze ;)

PUSTO o_O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Levis
Gość

PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy mijamy się z celem, co mi z tego że będe miała 2 miejsca więcej do odwiedzenia? Sądzę, że jak wszystkie to wszystkie, pozatym nie sądze żeby Złoziemcom chciało się urządzać co chwilę nagonki na Lwią Skałę...
Z tego co wiem w mrocznych grotach można ustalić kto ma dostęp do danej jaskini (;
Ja uważam, że jeśli udostępniamy tereny to wszytstkie, czywiście oprócz stadnych spraw.
Powrót do góry
Arina
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zgadzam ale i potwierdzam bardziej Kiarę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kirden
Gość

PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem za, gra byłaby według mnie ciekawsza i może przyciągnęłaby więcej userów ;)
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:37 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ghash Burz
Gość

PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arina - popierasz, jak już. Nie możesz potwierdzać Kiary.

Też jestem za otwarciem wszystkich terenów.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach