Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Grota Fable'a
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fable
Gość

PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 9:21 pm    Temat postu: Grota Fable'a Odpowiedz z cytatem

Grota owego lwa o imieniu Fable.Duża i niezbyt przytulna.Poprzedni lokator pozostawił po sobie kości.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:31 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fable
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lew wszedł do groty.Usiadł obok 'ostatniego lokatora'.Zostały z niego same kości.
Powrót do góry
Veroni
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica przez cały czas szła za lwem. Widząc, że usiadł ona zrobiła to samo. Rozejrzała się. Chmm... Kości...? Dość ciekawe miejsce.
-Cieszę się, że Cię spotkałam- zaczęła niepewnie. Strasznie dawno go nie widziała a przynajmniej tak jej się wydawało.
Powrót do góry
Fable
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ja również-powiedział.Fable nie umiał zaczynać rozmów.Nie wychodziło mu to.
Powrót do góry
Veroni
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica wiedziała o tym, toteż postanowiła sama zacząć opowiadać o tym, co działo się pod nieobecność przyjaciela w stadzie.
-Wiesz, niedługo po tym jak odszedłeś Lia dowiedziała się o śmierci Severusa i dopiero wtedy zauważyła, że nie ma następcy tronu- lwica przewróciła oczami- Zgadnij kogo wybrała na przywódcę- tu Veroni uśmiechnęła się krzywo.
Powrót do góry
Fable
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ciebie?-lew nie lubił zgadywanek,jednak słowa lwicy przywracały wspomnienia.
Powrót do góry
Veroni
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Lenę- poprawiła go lwica- Jednakże biedaczka nie dożyła dnia swojej koronacji- tu zaśmiała się złośliwie- Zginęła w noc przed nią- Lwica pominęła dość istotny wątek z wcześniejszym pojedynkiem, który tak haniebnie przegrała. Cóż, pomimo to ostatecznie postawiła na swoim.
Powrót do góry
Fable
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Eh...-mruknął tylko.Uniósł lekko pysk i trącił nim lwicę-Coś jeszcze?-zapytał.Machnął ogonem.
/Idę xP [pół godziny]
Powrót do góry
Veroni
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Taa... Gdybym chciała powrócić na tamte ziemie zastałabym tam tylko zgliszcza. Wraz z tym stadem spaliłam za sobą wszystkie mosty, ale nie żałuję. Albo ja albo nikt- Tutaj lwica również pominęła kilka szczegółów, takich jak to, że owego pożaru o mało nie przeżyła, i że uratowały ją lwy z wrogiego im stada- A potem odeszłam i znalazłam się tu- zakończyła. Żeby w taki sposób skrócić tak długą historię doprawdy trzeba mieć talent.

[OK]
Powrót do góry
Fable
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Rozumiem-powiedział trącając ją ponownie nosem.
Powrót do góry
Veroni
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-To może teraz Ty opowiedz co porabiałeś przez tak długi czas?- zapytała i również trąciła go nosem.
Powrót do góry
Fable
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ja?-zdziwił się-Szwendałem się tu i tam.Poznałem parę lwic i lwów...-powiedział i machnął ogonem.
Powrót do góry
Veroni
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Chhm... Dużo się dowiedziałam, ale rozumiem- lwica uśmiechnęła się lekko- Należysz do teraz jakiegoś stada?
Powrót do góry
Fable
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Wybrałem wolność moja droga Veroni.Jestem samotnikiem-uśmiechnął się-Może za jakiś czas dołączę do któregoś ze stad...
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:31 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veroni
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ja jeszcze nie zdecydowałam, ale rozważam raczej między ZZ i PZ... Bo z takim charakterem i przeszłością raczej w tych ,,dobrych" stadach sobie nie poradzę- zażartowała lwica.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach