Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Legowisko Rose
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rose
Gość

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 8:17 pm    Temat postu: Legowisko Rose Odpowiedz z cytatem

Cóż, piękne i przytulne miejsce;)

Ostatnio zmieniony przez Rose dnia Sob Lip 11, 2009 3:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 10:52 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:12 pm    Temat postu: Re: Legowisko Rose Odpowiedz z cytatem

Weszła do groty i rozejrzała się w oczekiwaniu na sis.
Powrót do góry
Rose
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszła i spostrzegła swoją sis
-Hej-powiedziala na przywitanie i poadła na ziemie obok sis.-Co slychac?-zapytała-Bo ja zapisałąm się na szkolenie.- uśmiechnęła się do sis.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Zapisałaś się na szkolenie? To świetnie! Ja jestem teraz w trakcie- uśmiechnęła się do sis- Na kogo trenujesz?- po tych słowach lwica usiadła obok Rose.
Powrót do góry
Rose
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzała na siostrę. Uśmiechnęła się.
-Na Potężnego Wojownika.-odparła rozglądając się.
-A ty??-spytała.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Tak samo- zaśmiała się- Pamiętasz czasy, kiedy byłyśmy lwiątkami? W Stadzie Wąwozu szkolenia wyglądały bardzo podobnie- lwica zamilkła na chwilę- Mogłybyśmy trochę potrenować, jeżeli obie zdajemy na tę samą rangę.
Powrót do góry
Rose
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzała ze zdumieniem na siostrę.
-Może kiedy indziej...jestem załamana.Znaczy załamana może za dużo powiedziane...-mówiła Rose.
-Trochę mi smutno. Nie wiem...auu...-spojrzała na swoją przednią łapę. Była na niej rana. Dość głęboka bo krew lała się strumieniami. //no, może przesada ;)//
-Zraniłam się dziś o skałę. -odpowiedziała, na nie zadane pytanie siostry. -Nie przejmuj się. Boli ale przejdzie...-Rose zamyśliła się i obróciła na grzbiet. Wpatrzyła się w niebo. Dzisiaj nie było słońca i nadciągały ciemne chmury.
-Może nie będzie padać.-stwierdziła.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Może powinnaś iść z tym do jakiegoś medyka? Bo wiesz, ja niestety zbytnio się na tym nie znam- westchnęła. Medycyna nigdy nie była jej mocną stroną- Na szczęście szkolenie ma nie tylko tą część fizyczną. Właściwie jak dla mnie to bardziej test a nie szkolenie...
Powrót do góry
Rose
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Sama nie wiem.- powiedziała. -Nie zależy mi już na niczym wiec nie sądze żeby mi coś pomogło.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie zależy Ci już na niczym? Dlaczego...?- zaniepokoiła się Triffe- Coś się stało? To chyba nie z powodu tej łapy?- zapytała spoglądając badawczo na siostrę.
Powrót do góry
Rose
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie nie, skąd. -uśmiechneła sie przewracając sie z powrotem na brzuch.
-Po prostu wszyscy oprócz ciebie mnie olewają. Totalna olewka. Nie mam przyjaciół, chyba nikt mnie nie lubi...-zastanawiałą sie Rose.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ja cię lubię- odpowiedziała szybko zgodnie z prawdą- I Dori. Gwiazdka i Moana również. A co do Taru, to nie wiem... Ostatnio zachowywał się dziwnie- mruknęła niezadowolona. Albo lubił i ją i Rose albo żadnej.
Powrót do góry
Rose
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Dzięki. Co myślisz o Taru? Przecież on jest twoim przyjacielem...-Rose zamyśliła się.
-Nie wiem dokładnie co myśleć o tym lwie.- powiedziała. Polizała się po łapie i obróciła na grzbiet.
Powrót do góry
Triffe
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ostatnio jednak nie wiem co o nim myśleć. Mam mieszane uczucia. Niby miły i zabawny ale jego zachowanie w stosunku do Ciebie jest mnie dobija. Do tego ostatnio twierdzi, że chce odejść ze stada- tu lwica prychnęła cicho. O co chodziło temu lwu?!
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 10:52 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rose
Gość

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rose była zdziwiona, czego dowiedziała się o przyjacielu swojej siostry. Spojrzała na nią ze współczuciem.
-Nie martw się, samce tak już mają.-powiedziała i uśmiechnęła się do siostry. Wpatrzyła się w ziemię. Nie wiedziała co ma robić. Wszyscy dookoła niej byli szczęśliwi. Rose nie rozumiała świata, choć powinna bo jest dorosła. Hmm...Zamyśliła się. Wstała i zaczęła chodzić tam i z powrotem... tam...i...z...powrotem...
-Nie rozumiem tych lwów. Niczym się nie przejmują. Nie mają nic do roboty.-gdy skończyła mówić położyła się na przeciwko sis.
-Lwy po prostu nie umieją nic zrozumieć...-zamyśliła się.
Nie miała rodziców, to zrozumiałe, że patrzyła w taki sposób na świat. Była jeszcze młodą lwicą, ale nie potrafiła zrozumieć niektórych rzeczy. Myślała czasami, że jej rodzice zgineli z łap SZZ i że ci co ich ... no to nie mieli żadnych uczuć. Świat miał ją i jej uczucia gdzieś głęboko. Wszyscy zwracali uwagę na siebie samego i nie myśleli o innych.
-Świat jest okropny-stwierdziła na koniec swojego myślenia i spojrzała na siostrę...-A ty co o tym myślisz?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach