Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Kati

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maks
Gość

PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 6:42 pm    Temat postu: Kati Odpowiedz z cytatem

Kati. Niektórzy znają ową postać. Jest samotniczką, która ma mały bajzel w głowie. Sądzi że żyć w stadzie- to więzienie. Dlatego nie ma zamiaru do nikogo dołączyć. Jej siostra- Blood jej nienawidzi i ma zamiar porywać i męczyć. Teraz możecie dowiedzieć się o autorce tej postaci.

Mam na imię Ewa. Od stosunkowo niedawna mieszkam w Płocku. Moja skromna osoba dożyła 15 lat. Dla niektórych jestem „panią” a dla innych zwykłym gnojkiem. Mój pokój ogarnia artystyczny nieład, co nie bardzo podoba się rodzicom. Swoją przyszłość wiążę z literaturą. Uwielbiam pisać opowiadania i wymyślać historie.

Z wyglądu nie wyróżniam się z tłumu. Nie jestem za chuda i nie za gruba. Taka w sam raz. Włosy koloru brązowego. Sięgają mi trochę za ramiona. Oczy są brązowo-zielone. Cechą charakterystyczną jest trzycentymetrowy pieprzyk na zewnętrznej stronie uda. W listopadzie bez operacyjnie usuną mi go, gdyż pojawiają się zmiany rakotwórcze. Jedna znajoma powiedziała mi że mam „zblazowany ryj” Nikt na szczęście jeszcze tego nie potwierdził.

Nie potrafię określić mojego charakteru. Nie jestem słodką córeczką mamusi, ale do księżniczki z piekła rodem mi jeszcze daleko. Czasami zdarzają mi się gorsze dni i jestem wtedy opryskliwa i chamska. Moją osobę łatwo jest zmanipulować. Jestem znana z tego że wszystkim pomagam i bardziej zależy mi na innych niż na mnie. Czasami zjawia się osoba, która chce mnie wykorzystać [bez skojarzeń pls] Na szczęście posiadam kogoś takiego jak dobry kolega, który uświadomi mi co się dzieje. Moje imię kojarzy się wśród znajomych z sieroctwem. Często zaliczam lampy, znaki drogowe, drzewa itp. Ja jedyna nie wiem, że wypastowano podłogę, że ogromne drzwi z samej szyby są zamknięte… Taki mój los. Nie ulegam modzie. Ubieram się w to co mi się podoba i zachowuję się tak jak ja chcę. Nie będę się podcinała, bo „wszyscy to robią”. Raz tylko uległam tak zwanej modzie na pseudo-depresję. Odbyło się bez samookaleczeń.

Uwielbiam koty i kotowate. To moje ulubione zwierzęta. Najbardziej darzę szacunkiem gepardy. Są takie… fajne XD Do moich hobby zalicza też się górska wspinaczka. Do tej pory zdobyłam parę szczytów. W te wakacje planujemy z rodziną wyprawę na Rysy i Gerlach. Lubię też tańczyć, rysować, czasami też sobie fałszuję. Mam zamiar kupić sobie jakiś dobry aparat i zacząć moją karierę fotografa. Zazwyczaj oglądam AnimalPlanet. Moją uwagę przyciąga też czasami MTV i 4. Słucham POP’u Lubię piosenki Britney Spears i pussycat dolls. Ostatnio zaczęłam wsłuchiwać się w piosenki japońskie. Oglądam Anime- najczęściej Yaoi i Yuri.
Mogę się założyć, że jeszcze nikt nie czuł śmierci na karku. Ja owszem. I to 2 razy. Raz potrąciłby mnie samochód. Jechał z bardzo dużą prędkością. Ja przechodziłam przez pasy. Nie wyhamował i uderzył lusterkiem mój plecak.
Był ktoś na Giewoncie? Ta góra charakteryzuje się licznym ludem na szczycie i dwudziestometrową przepaścią kończącą się na głazach. Ja obsunęłam się ze skały i zawisłam nad tą przepaścią.
Blog: www.missouri.blog.onet.pl Aktualnie opuszczony. Jest zamiar powrotu
DA: www.katilioness.deviantart.com
To na razie tyle na mój temat. Jeżeli chcecie się czegoś dowiedzieć- pisać
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:25 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Amarth Shetani SkoirArato
Szeol
Pani Gehenny
<b>Szeol</b><br><i>Pani Gehenny</i>

PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadasz jakiegoś kota?

Ps. Nie martw się, Shet była na zejściu kilka razy. Raz podczas choroby [ zapalenie płuc, krtani, thcawicy. Wszystko na raz. Nocą mnie wieźli do szpitala, bo kitowałam już. ], raz był wypadek samochodowy, oberwałam, bo siedziałam z tyłu. Było też potrącenie, rozwalenie głowy w górach, w rzece. Problemy z sercem, nóż w moją stronę leciał [ Ach, kibole... ]. Ogólnie, ciekawe życie sie u Nas prowadzi.

??????? ???????? ????????

No matter how many deaths that I die, I will never forget.
No matter how many lifes that I live, I will never regret.

There is a fire inside of this heart and a riot about to explode into flames.
Where is your
G o d? Where is your G o d? Where is your G o d?!

{...}I DON'T WANNA BECOME THE FUCKIN' GARBAGE LIKE YOU.{...}

||THE reverse side of beauty it dyed by beloved FILTH. ||
</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maks
Gość

PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie posiadam 2 koty. Znajdy mazurskie. Mają teraz po pięć lat. Kiedy je znalazłam liczyły sobie po parę tygodni. Tina i Czarnuś. Imiona są beznadzejne, ale proszę wziąść pod uwagę to, że jako rozpieszczony 10-latek nie umiałam wymyślić nic innego ^^;
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach