Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie- Chanon
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 8:58 pm    Temat postu: Szkolenie- Chanon Odpowiedz z cytatem

Lwica weszła powoli. Usiadła na środku areny, czekając na syna.

Ostatnio zmieniony przez Björn dnia Pią Cze 26, 2009 8:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:52 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszedł. Usiadł przed matką, uśmiechając się lekko.
</center>

Avatar (c) lineart - Malaika4, kolor - KamiLionheart, t?o - MaximeCourty / KibakiProductions
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nemezi... powiedz mi, jaką rangą byś się zadowolił i oceń siebie.- poleciła, po czym wyprostowała się bardziej.
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wszystko mi jedno, jaką rangę dostanę. Chcę być tym, kto jest obecnie najbardziej przydatny stadu. Nie chcę mieć zbyt wygórowanych rządań, więc może na początek po prostu Morderca? Trudno mi ocenić samego siebie, uważam się jednak za godnego tej rangi. Zresztą oceń po treningu.
</center>

Avatar (c) lineart - Malaika4, kolor - KamiLionheart, t?o - MaximeCourty / KibakiProductions
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnęła się lekko.
-Mądrze mówisz. Opowiedz mi o stadach, jakie znasz. Łącznie z PZ.-
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprostował się. Zaczerpnął tchu, jakby przygotowując się do jakiejś dłuższej wypowiedzi. Tak też istotnie było.
- Zacznę od PZ. Jesteśmy złym stadem, kierujemy się sprytem i przebiegłością. Lubimy znęcać się nad innymi. Nie garniemy się do walki, zawsze zabieramy na końcu to, co najlepsze. Nasze tereny położone są z dala od innych stad, są niebezpieczne, wulkaniczne oraz pustynne. Przywódca to Sherkhan, a przywódczyni Favita, jego partnerka. Dalej, Stado Złej Ziemi. To nasi sojusznicy, źli do szpiku kości. Szczególnie pałają nienawiścią do Lwioziemców, ich odwiecznych wrogów. Cechują się okrucieństwem i ironią. Ich ziemie są puste, jałowe. Przewodzi nimi Mal Ombre. Stado Złotej Gwiazdy jest najmniej liczne, powoli pustoszeje. Są neutralni, chociaż mają sojusz z Lwią Ziemią. Żyją w zgodzie z naturą, wśród lasów i stepów. Ich przywódczynią jest Gigihta. Lwia Ziemia to pierwsze stado, posiadające aż trzech władców: Kiarę, Kovu i Summer. Ich najważniejsze wartości to miłość, przyjaźń i honor. Mieszkają wśród sawanny, na równinie.

</center>

Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwała łbem porozumiewawczo.
-Dobrze. A czy możesz powiedzieć mi, czym według Ciebie różni się 'bycie złym w PZ' od 'bycia złym w ZZ'?
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- To jest zasadnicza różnica - powiedział, uśmiechając się lekko. - Płonący są bardziej zrównoważeni, zastanawiają się nad tym, co robią. Nie jesteśmy tak gwałtowni jak Złoziemcy, nie garniemy się od razu do walki, tylko czekamy na odpowiedni moment. Ogólnie najpierw myślimy, a potem robimy. A tamci na odwrót.
</center>

Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaśmiała się.
-Myślę, że masz rację. Różnic jest wiele. Dobrze. Powiedz mi, kogo uratowałbyś najpierw, mojego ojca, mnie, czy może Selene?-
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanowił się chwilę. Cóż, to był dość trudny wybór, mimo wszystko.
- Myślę, że Sherkhana, ponieważ to on jest przywódcą i jest w stadzie najważniejszy. Obowiązkiem każdego członka Płonącej Ziemi jest bronić go w pierwszej kolejności - odparł głosem, który stopniowo nabierał pewności.

</center>

Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica milczała chwilę, obserwując synem z kamiennym wyrazem pyska.
-A jeżeli okazałoby się teraz, że chcę odejść na Lwią Ziemię, co zrobiłbyś, gdybyśmy byli sam na sam?-
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie zrobiłabyś tego - odparł nieco naiwnym tonem. Po chwili wziął się w graść. - Ale myślę, że w takiej sytuacji postąpiłbym tak, jak się postępuje ze zdrajcami, mimo pokrewieństwa.
</center>

Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Prawidłowa odpowiedź. Dobrze, przejdźmy do praktyki.- Mona wstała i odeszła kilka kroków do tyłu.
-Postaraj się ustać na tylnych łapach jak najdłużej.- mruknęła, obserwując Nemezi'ego.
Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młody lew skinął jej łbem na znak, że rozumie. Cofnął się kilka kroków. Odbił przednie łapy od ziemi, wyprostował się. Trzymał się na tylnych, które już nieco się chwiały. Upadł, jednak nie zamierzał rezygnować. Ponowił próbę, tym razem nieco bardziej udaną. Stał, starając się skupić na tym całą swoją uwagę.
</center>

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:52 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica siedziała nieruchomo, wpatrując się w syna i jego zmagania z samym sobą.
-Dobrze, wystarczy. Atakuj.-
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach