Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie- Uhavi.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 7:19 pm    Temat postu: Szkolenie- Uhavi. Odpowiedz z cytatem

Lwica weszła na arenę niespiesznym krokiem. Usiadła w cieniu.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 8:44 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprzeciw Montanie pojawił się białogrzywy lew. Skinął jej głową.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również skinęła łbem. Zmrużyła nieco ślepia, uważnie obserwując lwa.
-Powiedz mi, na jaką rangę chcesz trenować.- sapnęła nieco znudzona.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Najchętniej zostałbym Mrocznym Mordercą - myślę, że mam dość duże doświadczenie co do polowania i walki - wytłumaczył krótko - Poza tym słyszałem, że ta ranga jest jeszcze wolna.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Hmmm...- zamyśliła się chwilę.
-Dobrze, zobaczymy jak się sprawdzisz. Opowiedz mi o stadach i sytuacji politycznej.- dodała.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Na tych terenach mamy cztery stada - zaczął Uhavi, siadając wygodnie na ziemi - Stadem Lwiej Ziemi, mieszkającym na żyznych, zielonych terenach, przewodzi obecnie Kovu, dawny Złoziemiec, oraz dwie siostry - Kiara i Summer. Nie wiem, jakim cudem jest więcej niż jedna królowa, ale to nie moja sprawa. Nasze stado, Stado Płonących Ziem, zamieszkuje pustynne i wulkaniczne ziemie z dala od innych stad. Naszym Przywódcą jest Sherkhan, którego z resztą jesteś córką, oraz Favita. Stado Złej Ziemi, wraz z Mal Ombre na czele, usadowiło się na spalonych przez słońce ziemiach, na których przyszło im żyć od czasów wygnania ich z Lwiej Ziemi przez króla Simbę. Czwarte, ostatnie Stado, to Stado Złotej Gwiazdy. Mieszka w lasach, na bagnach, łąkach i polach. Ich Przywódczynią jest Gigihta. Z tego, co wiem, między Stadem Złej Ziemi i Stadem Płonących Ziem oraz Lwiej Ziemi i Złotej Gwiazdy panuje sojusz, na którego zasadzie członkowie obu stad mogą przebywać na wzajemnych terenach, pomagać sobie czy łączyć się w pary. Między SZZ i SPZ a SLZ i SZG panują bardzo wrogie stosunki. Cóż, nie ma się czego dziwić - Lwioziemcy uważają się za odważnych i starają się nam przeciwstawiać, ale im to nie wychodzi. A głupia Złota Gwiazda stanęła po ich stronie.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwała łbem twierdząco.
-Hmmm... opowiedz mi cos więcej o PZ.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nasze stado zostało założone przez Scorpiusa, po którym władzę odziedziczył Dżafar, ojciec obecnego władcy, Sherkhana. Na podstawie tego, co powiedziałem, można wywnioskować, że władza w SPZ przekazywana jest z ojca na syna. Gdy przywódca jednak nie ma potomstwa, władzę otrzymuje ktoś inny z jego rodziny. Hymnem Stada jest "Zabójstwo Ognia", a mottem "Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta". Powiedziałem również, że mieszkamy na pustynnych i wulkanicznych terenach, z dala od innych stad. Często występują tutaj wulkaniczne erozje. Bardzo niebezpieczne miejsce dla głupich, lwioziemskich lwiątek - mruknął, kręcąc łbem - Nie, nie należymy do miłych. Jednak nie bierzemy udziału w wojnach, jeśli nie zostaniemy "zaproszeni". Wolimy podstępy. Co jeszcze? Witamy się słowem "Anudora", do Przywódcy jednak mówimy "Aszdenu danador".
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Dobrze.- mruknęła.
-Powiedz mi, co jest Twoim celem w życiu. Co chciałbyś osiągnąć.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Co chciałbym osiągnąć? Trudne pytanie... - powiedział, schylając głowę w zamyśleniu. Przed oczami mignęło mu nagle całe życie i wszystkie wydarzenia, które zapisały się w jego pamięci - te najsmutniejsze. Po chwili namysłu, rzekł głosem pełnym gniewu - Chcę zniszczyć Muerte'go. To przez niego przeżyłem tyle złego...
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieco zaciekawiona uniosła lekko uszy.
-Zemsta?
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak jakby. Należy się mu za to, co zrobił mi i mojej siostrze w dzieciństwie. Poza tym - gdyby nie on, Lischana byłaby Przywódczynią.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Lischana...- przeszło jej przez myśl.
-Nigdy mi o tym nie wspominała, a znam ją dość długo. Nie mówiła też, że ma brata.- powiedziała.
-No cóż, wracajmy do treningu. Jak myślisz, co zmieniłbyś w PZ, gdybyś został przywódcą?- zapytała.
Powrót do góry
Lavi
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Hmmm... - mruknął, zastanawiając się - Myślę, że nic. Sherkhan doskonale rządzi Płonącą Ziemią, dlatego tutaj dołączyłem. Jest idealnym przywódcą. Słyszałem, że potrafi świetnie walczyć. Poza tym, jest świetnym strategiem i wzbudza szacunek wśród innych - innymi słowy, ma wszystko, czego Przywódca potrzebuje.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 8:44 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała łbem.
-Dobrze rozumujesz. A teraz, do rzeczy. Zaatakuj mnie.-
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach